KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14502031
nr 1450 2031
Erik Andersson. Signerad, daterad 06, Stockholmsmotiv. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 37x46 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 21 februari 2022
kl 20:57:10
300 kr
350 kr
21 feb
Stockholm
Läs mer om Stockholm